Aedade ja haljasalade hooldamine

Koduaed PelgulinnasHooldame Teie aedasid, et pakkuda Teile rohkem vaba aega ja rahulolu hästi hooldatud aiast.  Rohime ja väetame istutusalasid, niidame muru, lõikame puid ja põõsaid, pügame hekke ja tõrjume taimehaigusi ning kahjureid. Pakume keskkonnasõbralikku hooldusteenust, kasutades kahjurite ja taimehaiguste tõrjeks looduslikke tõrjevahendeid!
Teeme hooajalisi koristustöid, katame taimi pakase ja päikese kahjustuste kaitseks, uuendame multškatteid ning puhastame kõnniteid ja pinnakatteid umbrohust. Aitame ka lumekoristamisel.
Pakume personaalset aedniku(kärneri)teenust - Teie aeda hooldab püsivalt üks professionaalne kärner (aednik), kes on kursis Teie aias toimuvaga ja kellega saab arutada aiaga seonduvaid muresid ja rõõme ning lahendada just Teie aia probleeme.

Teostame ühekordseid hooldustöid, nt lehtede riisumine, hekkide lõikus, muru niitmine, taimekahjurite tõrje  või sõlmime püsilepingu Teie aia või haljasala hooldamiseks. Hooldame nii eraaedasid kui ka firmade haljasalasid.

Küsi hinnapakkumist

  Nimi

  E-mail

  Telefon

  Sõnum


  Kärner ja KO - Aedade ja haljasalade kujundamine, rajamine ja hooldus

  Aedade ja haljasalade kujundamine, rajamine ja hooldus

  Tel +372 5567 3125, info@karner.ee

  Soodsad soojuspumbad

  Meie sõbrad

  • Telli postitused e-mailile