Aedade ja haljasalade kujundamine

Milleks tellida aiakujundusprojekt?

Isikupärase ja hubase aia kujundamiseks on vajalik eelkõige läbimõeldud kavandi olemasolu.  Projekt annab ülevaate, mis võiks olla ettevõtmise eelarve, võimaldab paika panna tegevuste järjekorda, et vältida ümbertegemisi, ja annab ettekujutuse milliseks kujuneb aed või haljasala aegruumis.
Pliiatsid-jpg.Teeme Teile haljastuse eskiisjoonise e. eelprojekti või detailse kujundusprojekti koos detailjoonistega, võttes arvesse Teie soove ja olemasolevat olukorda.

Eskiisjoonis annab põhimõttelise lahenduse kujundusele ning haljastusele ja vajadusel täpsustused mõne olulisema koha tarvis seletuskirjas.
Haljastusprojekt koosneb üldjuhul kujundusplaanist, detailjoonistest ning seletuskirjast. Seletuskirjas antakse ülevaade projekti taustast, täpsustatakse vajadusel jooniste sisu, esitatakse taimmaterjali ning tööde mahtude koondtabelid ja hooldusjuhend taimede ja ehitiste edasiseks hooldamiseks. Koduaia projekt on sisuliselt dokument, mille alusel on võimalik hinnata üsna täpselt selle ehitusmaksumust ning mille järgi on rajajal võimalik aed ka valmis ehitada.

Aiaplaanide näidised

[download id="4"] [download id="6"]
[download id="7"] [download id="8"]

Küsi hinnapakkumist

  Nimi

  E-mail

  Telefon

  Sõnum


  Kärner ja KO - Aedade ja haljasalade kujundamine, rajamine ja hooldus

  Aedade ja haljasalade kujundamine, rajamine ja hooldus

  Tel +372 5567 3125, info@karner.ee

  Soodsad soojuspumbad

  Meie sõbrad

  • Telli postitused e-mailile