Praegu on õige aeg tellida aiakujundusprojekt!

Enne kevade tulekut, kui aias läheb kiireks askeldamiseks, on praegu hea rahulikult läbi  mõelda, mida oma aias muuta või milline võiks tulevane aed välja näha. Võib sirvida erinevaid aiakujunduse raamatuid ja uurida internetist.
Kindlasti tasuks nõu pidada spetsialistidega, kui olete otsustanud oma aia ise kujundada ja rajada. Aiakujundajalt saate nõuandeid, millist kujundusstiili võiks järgida, milliseid taimi valida, mis teie aias hästi kasvaksid, kuhu rajada puhkenurk, tarbeaed või roosipeenar. Spetsialisti nõuanded on vajalikud, et vältida hilisemaid ümbertegemisi ja liigset raha kulutamist.

Tellides praegu kujundusplaani, saab kevade saabudes juba alustada töödega.  Aia kujundusplaani järgi saab koostada eelarve, et näha, mis aia rajamine maksma läheb.Samuti saab planeerida, kas rajada aed järk-järgult, jaotades kulutusi, või kõik korraga. Loe täpsemalt haljastusprojekti kohta...
Ükskõik kui väike või suur teie aed ka poleks, asugu see siis linna südames, aedlinnas või maal, saab seda stiilselt kujundada, et sellest rõõmu tunda,puhata ja nautida. Teie aed on teie kodu laiendus!

Otsustades kasutada aiakujundaja abi, ei ole vaja muretseda, et lumega ei saa aiaruumi üle vaadata, et ülevaadet saada ja sobivat kujundust sinna planeerida. Aiakujundajatel on hea kujutlusvõime ja fantaasia ning  arutades läbi teie soovid ja vajadused ning  üle vaadates avanevad vaated ja tingimused selles aias, oskame pakkuda parimaid ja põnevamaid lahendusi teie aeda.

Tellides meilt eskiisjoonise koos rajamisega saate joonise tasuta!

Küsige julgesti nõu ja abi!

Kommenteeri!

Kärner ja KO - Aedade ja haljasalade kujundamine, rajamine ja hooldus

Aedade ja haljasalade kujundamine, rajamine ja hooldus

Tel +372 5567 3125, info@karner.ee

Soodsad soojuspumbad

Meie sõbrad

  • Telli postitused e-mailile